Najczęściej zadawane pytania

Samochody sprowadzane z USA i Kanady PL-CARS

Jak znaleźć auto dla siebie?

Wybierając samochód do sprowadzenia z USA czy Kanady, możesz samodzielnie wyszukać go na aukcjach i wskazać nam do zakupu lub skorzystać z naszej pomocy w znalezieniu wymarzonego pojazdu.

Dlaczego warto sprowadzić auto z Ameryki?

Samochody dostępne na rynku motoryzacyjnym USA czy Kanady są tańsze oraz lepiej wyposażone niż te same modele sprzedawane w Europie. Sprowadzając samochód z Ameryki, oszczędzasz na cenie pojazdu i jednocześnie inwestujesz w lepsze jego parametry.

Jak mam pewność, że kupione przeze mnie auto jest legalne?

Sprowadzając dla Ciebie samochód, korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych źródeł i kupujemy tylko od zweryfikowanych przez nas sprzedawców, takich jak ubezpieczalnie, wypożyczalnie i firmy leasingowe. Do transakcji używamy tylko sprawdzonych portali aukcyjnych (IAAI, Copart i Impact Canada). Dzięki temu jesteśmy pewni, że auta kupione za ich pośrednictwem są sprawdzone i legalne, a sprzedawcy godni zaufania.

Czy auto nie zostanie uszkodzone podczas transportu?

Nie ma takiej możliwości. Robimy wszystko, aby przetransportować Twój samochód jak najbezpieczniej, umieszczamy po 3 auta do kontenera, a nie jak inni po 4 – korzystamy z miast portowych położonych najbliżej miejsc licytacji. Dzięki temu proces ściągnięcia auta do Polski jest też tańszy i szybszy.

Co, jeżeli zakupione przeze mnie auto wymaga naprawy?

Pomożemy Ci w drobnych lub większych naprawach oraz polecimy sprawdzonych przez nas mechaników, blacharzy i lakierników. Dzięki doświadczeniu w branży możemy zagwarantować, że współpracujemy jedynie z wykwalifikowanymi profesjonalistami, specjalizującymi się w naprawie samochodów. U nas przystosujesz auto do norm europejskich, pomagamy w przygotowaniu opinii rzeczoznawcy, dokumentów akcyzowych, tłumaczeń, dokumentów do rejestracji, pierwszym przeglądzie.

Czy muszę zajmować się formalnościami?

Korzystając z naszych usług nie musisz martwić się o umowy, dokumenty, ubezpieczenie czy podatki. Wszystkie formalności związane z zakupem i transportem załatwiamy za Ciebie my we współpracy ze sprzedawcami – w tym licytację ceny samochodu. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na świadczenie profesjonalnych słuch oraz fachowe doradztwo w zakresie sprowadzania samochodów z USA i Kanady na każdym etapie realizacji zlecenia.

Jakie auto mogę kupić z amerykańskiego rynku?

Zapewniamy wsparcie w zakupie amerykańskich klasyków na własny użytek oraz dla tych, którzy chcą sprzedać sprowadzone auto z zyskiem. Kupujemy i transportujemy do Polski samochody kultowych producentów takich jak Hummer, Dodge, Chrysler, Chevrolet, Cadillac, Ford, Opel, Mercedes, BMW, Audi, Honda, Toyota, Nissan czy Mazda.

Czy sprowadzenie samochodu z Ameryki jest drogie?

Proponując Ci kompleksową, profesjonalną usługę zaczynającą się od wyboru wymarzonego pojazdu, a kończącą na dostarczeniu go pod wskazany adres, dbamy o to, żeby ceny transportu były jak najniższe. Wybierając PL-CARS możesz cieszyć się autem z USA lub Kanady sprowadzonym szybko i tanio, a przy tym w pełni legalnie! Auta sprowadzane z Ameryki są tańsze niż ich europejskie odpowiedniki nawet już po uwzględnieniu kosztów transportu, pośrednictwa i dokumentacji.

Jak obliczyć koszt sprowadzenia auta z USA lub Kanady?

Na naszej stronie dostępny jest kalkulator, który pozwoli Ci obliczyć całkowity koszt sprowadzenia auta osobowego lub motoru z Ameryki biorąc pod uwagę kwotę zakupu w wybranej walucie: USD lub PLN, kurs dolara oraz miejsce załadunku. Cena końcowa obejmuje dostarczenie samochodu pod dom klienta, kosz zakupu auta na aukcji z prowizją aukcyjną, transport do portu w Bremerhaven oraz stamtąd pod wskazany adres, odprawę celną i koszty agencji celnej, jak i naszą prowizję za obsługę (ustalana indywidualnie przy zakupie aut o wartości wyższej niż 20.000$). Cena końcowa NIE obejmuje kosztów rejestracji, akcyzy i naprawy.

Czy mogę sprowadzić motor z Ameryki?

Tak, zajmujemy się kupnem i transportem samochodów osobowych, gabarytowych oraz motorów.

usa flag
Zapytaj o auto swoich marzeń

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę pl-cars. w celach kontaktowych.

    samochóddo góry
    Facebook