Import aut z Ameryki – auta z USA i Kanady

Szukasz swojego nowego samochodu? Nie musisz ograniczać się do rynku polskiego, czy nawet europejskiego. Żyjemy w czasach, w których świat stoi przed Tobą otworem! Sprowadzenie auta z USA czy Kanady może być bajecznie proste – zajmiemy się wszystkim za Ciebie! Oferujemy fachowe doradztwo i profesjonalną obsługę na każdym etapie. Pomożemy Ci sprowadzić Twój wymarzony samochód prosto do domu. Sprawdź, na czym polega u nas import aut z usa!

Import samochodów ze Stanów Zjednoczonych i Kanady

Ford Mustang, a może Ford Fusion? Wybór auta może nie być prosty, dlatego oferujemy Ci profesjonalne doradztwo i wsparcie. Dokładamy wszelkich starań, abyś był zadowolony z zakupu auta. Dlatego to Ty decydujesz, czy chcesz nam wskazać wypatrzony pojazd z wybranego domu aukcyjnego na terenie USA, czy mamy Ci pomóc znaleźć odpowiedni egzemplarz do zakupu i sprowadzić auto. Bez względu na decyzję, możesz liczyć na kompleksową pomoc i nasz pełen profesjonalizm. Import auta z USA to nie tylko sam zakup auta. Wylicytowany pojazd trzeba jeszcze sprowadzić. Na szczęście, z naszą firmą nie musisz się o nic martwić! Transportem aut paramy się już od wielu lat. Sprowadzenie samochodu do Polski nie jest dla nas zatem wyzwaniem. Zajmiemy się dla Ciebie licytacją, umowami, ubezpieczeniem, podatkami oraz wszelkimi wymaganymi dokumentami. Po naszej stronie jest transport samochodu, a także opłaty portowe, ale rejestrację pojazdu przeprowadzisz już samodzielnie, po sprowadzeniu samochodu na miejsce. Warto zaznaczyć, że kupujemy pojazdy tylko ze sprawdzonych i legalnych źródeł w USA, korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia. Zachowujemy przy tym całkowitą przejrzystość transakcji. Czy auto z Ameryki to opłacalny interes i jaki jest koszt sprowadzenia takiego auta?

Auta z Ameryki – czy opłaca się sprowadzać samochody?

Odpowiedź brzmi: zdecydowanie tak! Musisz wiedzieć, że pojazdy z USA są lepiej wyposażone i tańsze, w porównaniu z ich odpowiednikami na rynku europejskim. Nawet po doliczeniu opłat i prowizji za transport auta. Fachowa obsługa i nasze profesjonalne podejście sprawią, że na pewno będziesz mega zadowolony z naszych usług i z czystym sumieniem polecisz nas znajomym po zakupie auta. Jeśli chcesz sprawdzić koszt sprowadzenia auta z USA pod wskazany adres nie jest konieczny nawet kontakt telefoniczny z nami. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy interaktywny kalkulator, gdzie z łatwością sprawdzisz koszt sprowadzenia interesującego Cię samochodu lub motoru w wybranej walucie (PLN lub USD). Przy wyborze pojazdu możesz też określić maksymalną kwotę, jaką jesteś w stanie zainwestować w cały proces sprowadzenia. Auta uszkodzone, sprowadzane w celu naprawy w Polsce to dla nas żaden problem! Pomożemy Ci w jego diagnostyce i naprawie.

Twoje kolejne auto czeka na Ciebie w Ameryce – import auta i wszelkie formalności zostaw nam!

samochóddo góry
Facebook